Zmysel tohto blogu

Home / Zmysel tohto blogu

Keďže v Afrike každých 60 minút ubehne jedna hodina, je dôležité na Slovensku konečne vyriešiť nekonečnú dilemu zdravého a hlavne praktického, každodenného stravovania. A čo viac, už je naozaj čas prekonať všetky mýty o nezdravých sacharidoch, nezdravých tukoch, večernom jedení, tukožrútskych polievkach atď. 

Ak pochopíš ako funguje tvoje telo, už nebudeš nikdy potrebovať špeciálne diéty, obmedzovanie takých a takých jedál. Uvedomíš si totiž, že všetky diéty sú len moderným výmyslom, ktorí ti fitness priemysel snaží tlačiť, aby si míňal svoje peniaze. Prečítaj si môj ebook CESTA ZA PEKÁČOM. Nájdeš v ňom aj moje fotky, ako som za 24 týždňov zhodil z pásu 17 cm a z váhy 11 kg. A čo je najlepšie? Nebral som žiadne doplnky stravy a nedržal som žiadne moderné výmysly. Jedol som jedlá z môjho blogu a v sobotu si doprial cheat-day, kde jediným limitom bolo moje vlastné svedomie. Presvedč sa na vlastné oči. Dokonca si Cestu za pekáčom prešlo aj sedem dievčat a vďaka nim mohol vzniknúť ďalší ebook CESTA ZA PEKÁČOM PRE ŽENY.

Potom sa prihlás do užívateľskej sekcie, kde máš pripravené nielen podrobné a praktické články k makroživinám, k tvojim hormónom, o pitnom režime, správnom stravovaní pred a po cvičení, ale aj vzorové jedálničky, aby si sa mohol inšpirovať, že chudnúť sa dá aj s hamburgerom alebo so zmrzlinou.

Som fitness trenér, ale nie taký, ktorého nájdeš v nejakom fitku. A nebudem sa tu ani tváriť ako šéfkuchár z Alcronu, ale s istým nadhľadom a miernym vtipom chcem docieliť zdravšie stravovanie aj pre bežného človeka, nakoľko pekných a vážnych blogov je dnes plno. Rovnako aj drahých a nefunkčných fitness programov na chudnutie.

Muž v kuchyni je tu, aby priniesol návod, prípadne inšpiráciu ako variť a chudnúť každý deň a nezblázniť sa z toho. Muž v kuchyni totiž vie, aké to je pracovať 8-10 hodín denne, mať manželku, dve tri deti a k tomu všetkému aj svoje koníčky.

Recepty nájdeš v rôznych kategóriách, napr. raňajky, obedy a večere, ale nájdeš tu aj sviatočné a cheat day recepty.

A ešte niečo. Veľkosť porcií si môžeš prispôsobiť podľa osobných preferencií. Stačí mať základy zdravého odhadu a rozumu. Tie, porcie, ktoré nájdeš na tejto stránke počítajú s tým, že ich bude jesť muž, ktorý má sedavé zamestnanie, 180cm a 80kg, nechce sa prežierať, ale naopak, stravovať sa striedmo.

Nezabudni ma sledovať na Instagrame alebo Facebooku, kde zdieľam momenty aj zo svojho súkromia.

Dosť ale bolo rečí. Prečítaj si ebook a sám uvidíš, že sa to dá.

Verím, že ti môj blog pomôže.