Čo je Cesta za pekáčom?

Predstavujem ti unikátny program na chudnutie, vďaka ktorému
budeš môcť jesť, čo chceš a aj tak budeš chudnúť
trvalo, pravidelne a bez jojo efektu.
Autorom Cesty za pekáčom som ja – Muž v kuchyni.

Ak sleduješ môj Instagram alebo Facebook, určite vieš, že budeš počas svojej cesty jesť samé dobroty.
Pusť sa spolu so mnou na Cestu za pekáčom a uvidíš, že tvoj sen
o lepšej postave a zdravšom stravovaní sa rýchlo zmení na skutočnosť.

Stačí malá zmena a ty môžeš jesť, čo chceš.

Ver mi, že ak si Cestu za pekáčom prejdeš, rovnako ako desiatky ľudí, čo už ju majú za sebou, naučíš sa ako sa správne stravovať, cvičiť a to tak, že už nebudeš musieť nikdy počúvať nezmyselné rady. Preto ti počas Cesty sľubujem, že:

 • sa nebudeš musieť obmedzovať v rámci akejkoľvek potravinovej skupiny. Ver mi, že aj koláčik si dáš, aj rezeň je povolený!
 • ti pomôžem udržať zdravé stravovanie na dlhý čas a nebude ti hroziť žiadny jo-jo efekt.
 • že budeš mať viac energie a aj lepšiu náladu, pretože vďaka tvojim hormónom, ktoré spoločne správne nakopneme, sa tvoje telo premení na zázračný, tuky spaľovací stroj.
 • ťa nečakajú žiadne chemické čudnosti, krabičkové diéty a ani zdĺhavé recepty, na ktoré potrebuješ 200 rôznych druhov potravín.
 • ti bude chutiť! Pretože ak by si sa mal/a počas diéty trápiť, skončila by skôr, ako vôbec začala.

Kedy by si určite mal/a vyskúšať Cestu za pekáčom?

Ak chceš začať spolu s partnerom
Jedálničky sú zladené, aby ste do toho mohli ísť spolu. A vďaka rovnakej motivácii sa vám bude spoločne určite chudnúť ľahšie!

Ak máš rodinu, deti a málo času
a ťažko sa ti hľadá čas na čokoľvek iné. Cesta za pekáčom je jednoduchá na dodržanie a najmä recepty sú pripravované tak jednoducho, aby si nad nimi nemusel/a stráviť večnosť.

Ak sa nevieš zbaviť popôrodných kíl
a skúsila si takmer všetko, čo sa dalo. Cesta za pekáčom ťa nebude „obťažovať“ prílišnou zložitosťou, takže ju hravo zvládneš aj popri starostlivosti o potomkov 🙂

Ak už neveríš, že chudnutie je jednoduché
a jeho úspech je založený z 80% na stravovaní a len z 20% na cvičení.

Aká je Cesta za pekáčom?

 • Ľahká!

  Žiadne zložité návody, len pár jednoduchých princípov na trvalú zmenu v tvojom živote. Stačí ti jediný krok – vytvoriť si svoj vlastný užívateľský účet a môžeš začať.

 • Bez jojo!

  Po skončení na teba nestriehne žiadny jojo efekt, pretože na rozdiel od iných programov, nič zo svojej stravy vynechávať nebudeš, ale naopak, naučíš sa ako na to a budeš môcť jesť, čo chceš.

 • Slobodná!

  Ak aj nebudeš na 100% dodržovať moje rady, aj tak to bude fungovať, takže žiadny stres, ale naopak pohoda a voľnosť v tom, že môžeš párkrát odbočiť z Cesty. Raz za týždeň dokonca budem chcieť, aby si si poriadne užil/a voľný deň, tzv. cheat-day.

 • Chutná!

  Recepty budú chutiť celej tvojej rodine. Nikto nebude trpieť len preto, že ty chceš schudnúť 🙂

 • Dostupná!

  Jedná sa o cenovo najdostupnejší program na chudnutie na trhu, pretože nemusíš platiť žiadne licencie zahraničným firmám, nečakajú ťa žiadne vstupné poplatky za materiály, nemusíš si kupovať žiadne doplnky stravy a ani vybavenie. Jediné, čo si kupuješ sú jedálničky a cviky na obdobie, ktoré si sám/sama vyberieš. Nič viac. Obsah môjho blogu ber ako bonus pre tvoju nekonečnú inšpiráciu. Nemusíš ani chodiť do fitka, mám tu cviky aj na doma. Aj keď mať permanentku ti odporúčam, ale je to len a len na tebe..

Ako začať s Cestou za pekáčom

Zaregistruj sa do Klientskej zóny

Pred tým, ako si kúpiš program je potrebné, aby si si vytvoril/a svoj vlastný účet. Je to preto, lebo tvoj program bude viazaný na tvoj vlastný profil, ktorý uvidíš len ty sám/sama. Už po registrácii (bez nutnosti kúpiť program) získaš zadarmo prístup k článkom:

– o makroživinách,
– o tvojich hormónoch,
– o tom ako si skladať jedlo, čo jesť pred a po cvičení, o doplnkoch stravy.

Zároveň budeš mať možnosť sledovať svoj pokrok (zaznamenávať si váhu a obvod pásu).

Zaregistrovať sa teraz

Kúp si jeden z cvičebných programov

Pre mužov sú k dispozícii dve variácie Cesty za pekáčom (rozdelené po fázach) a pre ženy je vytvorená jedna. Po registrácii si budeš môcť zakúpiť akýkoľvek program na tebou zvolený počet dní. Koľko dní si zvolíš závisí od toho, aké výsledky chceš dosiahnuť.

Po zakúpení budeš mať program pripravený pod svojím osobným profilom a ty sa môžeš pustiť smelo do toho.

Vydaj sa na Cestu za pekáčom

V poslednom kroku si zvolíš deň, kedy chceš so zdravým stravovaním a chudnutím začať. Ja všetkým odporúčam pondelok, pretože potom ti CHEAT-DAY vyjde na sobotu a to príde celkom vhod. 🙂

Je to však na tebe. Keď budeš pripravený/á, klikneš na AKTIVOVAŤ program. Potom je to už len na tebe a tvojej pevnej vôli. 🙂

Čo hovoria na Cestu tí, čo si ju vyskúšali na vlastnej koži:

Si pripravený/á začať svoju Cestu? Vyber si z kompletných programov!

Pred kúpou programu je potrebné, aby si sa zaregistroval/a do Klientskej zóny,
pretože každý program je viazaný na konkrétne uživateľské konto. Ak už si registrovaný/á, pokračuj v nákupe.