Domáci termix Deluxe

domáci termix, recept, raňajky, puding, tvaroh, mandle

ČO BUDEME POTREBOVAŤ (8 porcií):

Puding čokoládový – 1 balenie

Puding vanilkový – 1 balenie

Tvaroh jemný – 500 g

Banán – 2 ks

Mlieko – 1 l

Mandle

Cukor

AKO NA TO:

Máš chuť na termix? Ale taký trochu lepší, chutnejší a zdravší? Nemusí to byť len malý dezertík na desiatu, ale kľudne aj plnohodnotné raňajky.

Banány rozmačkáš s tvarohom do súvislej zmesi.

Puding pripravíš v mlieku podľa klasického návodu. Pridávam vždy 3 PL cukru. Príde mi to chutnejšie. A aj mojim deťom a manželke.

Zmes banánu s tvarohom pridáš do čerstvého pudingu, rozmiešaš a až následne porcuješ do misiek. Necháš vychladnúť a ozdobíš nakrájaným banánom, nastrúhanou čokoládou, nastrúhanými mandľami a máš hotovo.

Dobrú chuť.

NUTRIČNÉ HODNOTY na 1 porciu:

243 kcal, tuky 10 g, bielkoviny 10 g, sacharidy 28 g, vláknina 2 g


TIP: pokiaľ si banán rozmačkal len tak trochu a budeš tam mať hrudky, nevadí.. kľudne to nazvi „Termix s prekvapením“ 😉 inak vedel si, že na Kube majú podobný recept a volajú ho Flan?

PS: ak by si predsa len hľadal viac možností čo si dopriať na raňajky, inšpiruj sa tu 🙂 prípadne si môžeš nakombinovať celý svoj deň takto

DÔLEŽITÉ: ukážem ti, ako môžeš jesť, čo chceš a ešte pri tom aj efektívne spaľovať nadbytočné tuky. Bez toho, aby si musel/a kupovať doplnky stravy, zázračné výrobky alebo moderné superpotraviny. Vytvor si svoj osobný profil a presvedč sa sám/sama, že to ide napríklad aj s týmto receptom. 😉

Všetko máš pripravené v klientskej zóne na Ceste za pekáčom.